Nepraskají v tento čas Úřady práce ve švech?

Co dělají na údržbě silnic a dálnic všichni zaměstnanci, když panuje takové počasí?

Nejlepší odpověď
anonym

mají peníze, které za rok neutratili a aby je nemuseli vrátit státu, tak je vrazí do výplat a prémií. ale nemyslím si, že nic nedělají. uklízí škarpy a vyřezávají škarpy, připravují techniku na zimu. ti co mají pohotovost, tak čekají.

Další odpovědi
briketka10

Někteří mají nucenou dovolenou to se týká
některých zaměstnanců v továrnách, ale
těch co udržují silnice a dálnice snad ne,
jen těch úředníků, ti co solí a sypou by měli
svou práci vykonávat.
Snad ještě pro doplnění co hasiči, lékaři a další?
Ty jsem na ÚP nikdy neviděla :))

zjentek

myslím, že nadále udržují ..vždy udržovali a udržovat budou.

Lamalam

Správa a údržba silnic pracuje celý rok.

lexx

co dělají kantoři o prázdninách v létě ? chodí fasovat výplaty za nicnedělání ?

briketka10

Můj taťka, ale nikdy dovolenou neměl
pracoval, jako bezpečnostní technik
na pracovišti musel být.

anonym

lexx, jablka a hrušky.