Kepler

Nepozval by mě někdo na návštěvu?

Mám v bytě 31 st., POMOC!

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Jo, rád tě uvítám. Sice nemám 31°C, ale pouhých 34 °C.

Další odpovědi
marci1

Vydrž Prťka, vydrž! V noci se už ochladí. Prozatím si „hoď“ studenou sprchu a nohy do lavoru se studenou vodou. Účinné. 🙂

anonym

Ne.

Přestěhujte se do jeskyně.

Drap

Zvu jen koho já chci:

Alesh

přijeď… máme jen 26,5 °C 🙂

dudu

Mám fešnou manželku, dvě hezké dcerušky, dvě už plnoleté vnučky a ty po mně chceš, abych si do klimatizovaného kurníku pustil kunu!?

Schluker

Ano, nepozval.

Emefej

Záleželo by na tom, jaký prezent bys mi přivezl…

Rokio

Pokud by mamka dovolila a otec by nebyl proti, rád bych tě pozval. Dal by sis se mnou celozrnnou housku s máslem, sýr a vodu se šťávou a dal bych ti peníze na láhev piva v supermarketu do 20 korun. Pak bych tě provedl městem a ukázal ti dominanty města, ve kterém žiji.

Tohle bych byl ochoten pro tebe udělat.

nyjono

Mám doma slušných 23 stupínků
S návštěvou počkej, bude ještě líp 😁 😁

Kepler

dudu: přísahám, že ti tvé slepičky nazadávím. Ještě bych je třeba mohl leccos naučit…

dudu

Pár hodin katechismu by jim určitě neuškodilo, ovšem to asi nebude Tvoje parketa…

Kepler

marci: já si bohužel můžu nechat okno otevřené jen asi tak do půlnoci. Venku je takový bordel z dopravy, že spát se nedá. Teď mě napadlo: že by Bečva? Ale tam se taky moc spát nedá.

marci1

Jak bordel z dopravy? Hluk? Špunty do uší a chrním. 🙂

Kepler

Špunty nepomáhají, jakmile přejede první kamión, je to v háji.

Kepler

Hufnágl: jak pravil major Terazky: já som mal 27 horúčky a išiel som na zteč. A bili zme tých bolševikov, ech čo to hovorím…fašistov!