Damien

Nepoznate nejaky program na globalne vycistenie pocitacu?

Zdravim, hladam program ktory by mi v pocitaci vyhladal subory, hry a programy ktore uz takmer vobec nepouzivam s moznostou si zvolit ktore sa vymazu/odinstaluju? Dajte svoje tipy dakujem ;)

Odpovědi
anonym

zkusit system mechanic, ale univerzal není. bohužel není free (tuším 30 dní jede) http://www.io­lo.com/system-mechanic/pro/
Zbytky adresářů, souborů jedině ručně.
dodržovat odinstalaci (možnosti)
1 – uninstal přes start – programy (najít aplikaci a odinstalovat)
2 – start – nastavení – ovládací panely – programy a funkce (podle verze win-přidat a odebrat prg))
3 – start – programy-příslušenství – systémové nástroje – vyčištění disku
4 – všechno ručně, nejhorší varianta