Nepoškozuje magnetická záložka stránky knih ?

Jsem si koupila magnetické záložky do knihy – líbily se mi na nich zvířecí motivy – a nyní se povalují v šupleti bez užitku. Chtěla bych je používat, ale právě že nevím. Nerada bych nevědomně ničila knižní stránky. Nemáte někdo zkušenosti a nejsou šetrnější obyčejné záložky ? Velmi děkuji.
Doplňuji:
arygnoc a www elektronické podobě knih se úspěšně bráním. Mám ráda skutečný papír.

Nejlepší odpověď
www

Zcela běžné, tištěné papírové knihy nemůže magnetická záložka nijak poškodit.
Nebo máš nějaké jiné?
Doplňuji:
Předpokládám, že ne. Tedy jen zcela nepatrným otěrem části stránek.

Další odpovědi
arygnoc

pokiaľ ju nepoužívate u elektronickej knihy, resp. knihy z elektronického papiera, tak nie.

samicek333

Je jedno, jestli běžná záložka nebo magnetická, ani jedno neničí knihy.