Neposílání emailů po odpovědi

Položím otázku, mám zaškrtnuto „Přeji si být informován …“ a přesto mi nic nepřijde.

Dotaz pokládám jako neregistrovaný.

Nejlepší odpověď
annas

Díval jste se, zda byla Vaše otázka vůbec zodpovězená? Pokud ano, tak se zeptejte administrátorů.

Další odpovědi
blesk26

Emaily s odpovědí by opravdu měly chodit. Pokud tomu tak není, doporučuji napsat na info@odpovedi.cz, aby to prověřili, někde může být chyba.

Jinak doporučuji registraci, máte pak své dotazy po ruce ve svém profilu a můžete hodnotit správné odpovědi, které vám pomohly :)