Neporušuje tato reklama na sportovním serveru zákon?

http://3x.cz/di-YHL9.jpg

Čtou to i děti a některé rodiče by to slovo mohlo pohoršit a v dětí vzbudit předčasnou sexualitu, zvlášť, když do 15 let nesmí vědět že to slovo existuje a co znamená.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak rozhodně je nesmysl, že děti do 15 let nesmí znát taková slova.

Další odpovědi
Nanoon

Na té reklamě nic špatného nevidím. Navíc, proč by mělo rodiče pohoršit slovo penis? Je to snad slovo jako každé jiné, ne?

baghira

Penis není pohoršující slovo, nýbrž odborný výraz, a předpokládám, že se používá i v sexuální výchově na základních školách. Takže i děti do 15 let by s ním měly být obeznámené :)

(A jak znám děti do 15 let, určitě k němu znají pěknou řádku synonym :DD)

WeeBear

Přiznám se, že stránky, kde mi vyjedou takové odkazy nemám moc ráda, ale neudělám nic.

Nesmí vědět? To bys jim musel do patnácti let zavazovat oči a špuntovat uši.. Od patnáctého roku je povolena sexualita (tím neříkám, že to nikdo nedělá dříve,..), ale děti jsou s tím seznámeny dříve.

Matně zavzpomínám.. Ve čtvrté třídě jsme brali docela detailně rozmnožování. V sedmé třídě v přírodopisu jsme museli umět nazpaměť vyjmenovat a přiřadit jednotlivé názvy k pochvě a penisu. V osmé třídě (a to někteří patnáct stále neměli!) jsme si do rodinné výchovy za domácí úkol museli koupit kondom a učili jsme se je navlékat.

Tudíž by podle tohoto uvažování porušoval zákon nejen server, ale i školství, ministerstvo školství (které vydává osnovy pro učení), ale i samotné nakladatelství. Co se mi na tom jen nezdá? :)