Neporuším nějaká autor.práva když na Facebooku udělám stránku Fanoušci Warctaft a World of warcraft knih CZ?

Doplňuji:
Ok sem rád už dlouho sem chtěl fanstránku,dí­ky quimby

Nejlepší odpověď
Quimby

Samozřejmě, že ne.
Jen si musíš dávat pozor na zdroje odbrázků, abys ho někomu prostě neukradl, měl by ses řídit podmínkama pod kterými byl vydán, pokud si ho našel prostě na googlu, tak aspoň uveď zdroj.
Jako jestli nechceš, tak ani ty zdroje uvádět nemusíš, on to nikdo řešit nebude a přinejhorším by ti tu stránku zrušili, žádnýho soudního stíhání nebo tak se neboj.

Další odpovědi
zzzzz

J8 v podstatě souhlasím s Quimby, pokud to bude jen stránka pro fanoušky, tak riziko nehrozí.

Problém by mohl nastat, kdyby si na této stránce začal nějak vydělávat.