JájsemRaibek

Nepomohlo by na dodržování omezeného pohybu, kdyby se do ulic vypustili lvi a tygři?

To by najednou bylo lidí doma a nikdo by nevytáhl paty z domu.

Nejlepší odpověď
Kepler

On to Berousek ještě nezkusil? Někdo kočičky rád, já se s každou domluvím. Hned si seženu obojek. Vsadím se, že bezpečná vzdálenost osob nebude 2 metry, ale 200 m. Ani nebudu muset platit na pokladně. A vděčná kočička bude mít masa, co jen tlamička ráčí!

Další odpovědi
Hufnágl

Pokud se to osvědčí v Rusku, proč ne, ale kde je vzít a nekrást?!

Ametyst

Vždyť by lidem sežrali jídlo, za kterým se lidičky 1× za týden vydali do města.

Kelt

Jistě, záleží na počtu daných zvířat a pak nezapomeň, že až se ta zvířata nažerou, nebudou se hýbat a budou ležet a dlouho spát, takže lidé by zase chodili ven. Aspoň na pár hodin.