Nepodstoupil někdo z vas zakrok pod narkozou na upravu srdečniho tepu…mam aritmii.

Mam aritmii a mam nastup do nemocnice na upravu a doufam i zbaveni mych potiži.Nevim co mne čeka a na kolik je to nebezpečne, bolestive a jak dlouho to trva…Děkuji za odpověd pokud už to někdo z vas podstoupil a něco o tom vi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud vím tak se jedná o aplikaci elektrošoku. Stejný zákrok který se dělá při zástavě srdce. Protože to bude pod narkozóu tak to bolestivé nebude, ale ono to ani bolestivé není. Je to jenom pěkná hýba o které ale nebudete vědět.
Přeji ať vám to pomůže.

Další odpovědi
janek66

Ležel jsem na JIP-ce po operaci a paní naproti to dělali.Uspali ji rovnou na posteli,dostala elektrošok a po chvíli ji probudili.Dlouho to netrvalo.Po probuzení byla jen trochu zmatená z narkózy,ale na bolest si nestěžovala.
Ale je to opravdu u každého individuální.