zebra8

neplatný certifikát na google chrome

Na počítači mi píšou:pokusili jste se do domény „tools.google­.com“,ale server předložil certifikát,jeho platnost vypršela,
jak získám certifikát?? co je s prohlížečem?

Nejlepší odpověď
Bedy

Koukněte se dolů doprava na lištu na čas a datum, jestli je správně nastaven – pokud ne, nastavit. Pak by neměl být snad problém.

V opačném případě je problém v prohlížeči – osobně doporučuji Google Chrome nepoužívat (sleduje aktivitu surfaře – jaké stránky navštěvuje, co stahuje a odkud apod.) lepší je použít jiný prohlížeč – například Opera, Firefox nebo máte-li Windows Vista a novější, tak doporučím Internet Explorer.

Další odpovědi
anonym

Máš správně nastavené systémové datum v počítači??
😉

Hamon

Certifikátu serveru vypršela platnost, ty s tím neuděláš nic. Google by měl do webového serveru importovat certifikát nový.
Pravděpodobně můžeš danému serveru důvěřovat a tohle upoyornění ignorovat.