redhead

Neplatná verze The Sims 3? o.O

Ahoj :) Včera jsem si stáhla TS3. Hrozně jsem se těšila, až si postahuju a nainstaluju i datadisky a balíčky. No jo, zkusila jsem prní, zapnu hru a ta mi hlásí, že bych měla kontaktovat jakousi zákaznickou službu či co. Že prý nevědí, jestli vlastním originální kopii. Tak nějak to tam bylo. Zkusila jsem nainstalovat datadisk a to samé. Co mám dělat? Zkusit stáhnout a nainstalovat jinou TS3?

Odpovědi
Natee

Když to stahuješ z netu… Není nad to si hru koupit, sama mám originál The Sims 3 a dva dodatky, nemůžu si stěžovat, funguje to bez problémů.
Zvaž těch pár stovek obětovat. ;)

player242

Hra je to dobrá, takže si myslím že si vývojáři kteřý „zkrachovaly“ na Battlefieldu3 zaslouží pár korun z takovéhle hry a navíc s takovýma otázkama choď na warez..