Avatar uživatele
Nickman

Neplatí mi penize jak má.

Dobrý den, bývalí zaměstnavatel mi dluží penize za odvedenou práci ,po roce jsem ho konečně uhnal k tomu aby mi podepsal splátokoví kalendář který jsem stáhnul na internetu. a nezaplatil mi hned první splátku chci se zeptat jak mám postupovat, už mě nebaví ho furt uhánět atd, zda jemožné nějaké rychlější řešení, rok se k tomu neměl a furt mi lhal že nemá penize atd, a když sjem u něj byl pro podpis splátkového kalendáře tak nový telefon za 15 tisic atd. takže když on neměl slitováni semnou když jsem potřeboval penize tak se ktomu postavim stejně, děkuji moc za rady moc mi to pomuže

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Obraťte se na soud. Zřejmě se jedná o zaměstnavatele, pro kterého ani podepsaný splátkový kalendář nic neznamená. je dobře, že Vám podepsal doklad, kterým se můžete prokázat. Pokud nebude ochoten věc vyřešit smírnou cestou, můžete na něj podat návrh na exekuci na dlužnou částku. Asi bych také zvážila, zda za uplynulý rok nebudu takovému „zaměstnavateli“ účtovat i úroky.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nickman

děkuji za radu, takže nemám mu poslat upominku v sms nebo nejak? doufám že neporuším pravidla forum když sem vložim jaký papir mi podepsal
http://www.splat­kovy-kalendar.eu/

první splátku měl 29.2.2012 a na učtě stále nic nemám.
takže už to snim řešit dál nebudu. nechtěl mi ani nic podepsat ale tak sem si musel vymyslet že to po mě požaduje uřad práce a hned to šlo dostal strach a podepsal. ale moc dobře ví že mi ty penize dluží za odvedenou práci za kterou jsem nedostal zaplaceno.

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nickman

Dobrý den, chtěl bych poprosit někoho zda nemáte někde nějaky tip jak mu napsat upominku za nezaplaceni první splátky,jak to zprváně zformulovat aby to připadně nemohl napadnout něbo něco.díky za rady

před 4416 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek