simir7

Neplacení faktur – co s tím teď?

Dobrý den.Měl jsem paušál u telefoní společnosti.Platil jsem několik let.Přestal jsem ho platit a poslali mi dopis že to budou po mě vymáhat a napsali tam i že mají podezření pro podvod.Je tam dluh asi 2500 kč + poplatky.Tak celkem 4700Kč.Můžou na mě podat trestní oznámení?Nereagoval jsem na jejich výzvy se snima dohodnout.Děkuji za odpověd.Simir7.

Nejlepší odpověď
kropitko

Doporučuji urychleně zaplatit,jinak Vám k tomu přičtou penále,úroky,úhradu za vymáhání(exeku­tora)apod. Reagujte-domluvte splátky

Další odpovědi
Jituna

Okamžitě s telefonní společností navažte kontakt. Snažte se domluvit na splátkovém kalendáři. Dluhy vám nikdo neodpustí, naopak další neplacení je jen navršuje.