Avatar uživatele
anonym

neplacení dávcek v nezaměstnanosti

Dobrý den,po 5l /4/2011/,jsem skončil prac.poměr v nemocnici a přešel jsem k soukromníkovi.Ten mi spíše neplatil,než platil,proto jsem u něj skončil a podal žádost 9/2011 na ÚP Praha 5.Bylo mi řečeno,že mi přijde po 1 1/2měs.dopis,který mi ani koncem 11/2011 nedorazil.V 12/2011 jsem byl na ÚP,s tím,že chci vysvětlení,proč jsem doposud neobdržel fin.pomoc.Bylo mi řečeno,že toho mají hodně,ať se dostavím koncem 12/2011.V tomto termínu měli až do konce r.2011 zavřeno,oh­ledně úmrtí p.V.Havla.
Hned 3.1.2012 jsem se dostavil opět na úřad a tam mi paní sdělila,ať přinesu opět vše potřebné k žádosti a zažádám si znovu.To už jsem se opravu rozčílil.V tomto státě musí mít člověk jinou barvu pleti a být zřejmě i trestanec,aby dostal od státu podporu.Já ji od 09/2011–01/2012 nedostal.Podpo­rovali mě rodiče,kteří mi taktéž vše platili.Nebýt jich,tak bych skončil na „ulici“.Proto velmi prosím o radu,jak v tomto případě postupovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4473 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
verka

je vidět, že jste si ještě nezvykl. Já jsem zůstala ez peněz právě proto, že mi písemně sdělili,že nemám nárok na podporu, jelikož žiju s otcem důchodcem a ten má povinnost mě živit ze svého důchodu. Takže pesně, jak píšete, počítají s tím, že vás bude někdo živit. Vaši rodiče nejsou na pracáku, jenže něčí rodiče i prarodiče tam jsou, tak nemohou živit další generaci… teď musíte dělat jenom co vám řeknou na úp.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek