neplacení dávcek v nezaměstnanosti

Dobrý den,po 5l /4/2011/,jsem skončil prac.poměr v nemocnici a přešel jsem k soukromníkovi.Ten mi spíše neplatil,než platil,proto jsem u něj skončil a podal žádost 9/2011 na ÚP Praha 5.Bylo mi řečeno,že mi přijde po 1 1/2měs.dopis,který mi ani koncem 11/2011 nedorazil.V 12/2011 jsem byl na ÚP,s tím,že chci vysvětlení,proč jsem doposud neobdržel fin.pomoc.Bylo mi řečeno,že toho mají hodně,ať se dostavím koncem 12/2011.V tomto termínu měli až do konce r.2011 zavřeno,oh­ledně úmrtí p.V.Havla.
Hned 3.1.2012 jsem se dostavil opět na úřad a tam mi paní sdělila,ať přinesu opět vše potřebné k žádosti a zažádám si znovu.To už jsem se opravu rozčílil.V tomto státě musí mít člověk jinou barvu pleti a být zřejmě i trestanec,aby dostal od státu podporu.Já ji od 09/2011–01/2012 nedostal.Podpo­rovali mě rodiče,kteří mi taktéž vše platili.Nebýt jich,tak bych skončil na „ulici“.Proto velmi prosím o radu,jak v tomto případě postupovat.

Odpovědi
verka

je vidět, že jste si ještě nezvykl. Já jsem zůstala ez peněz právě proto, že mi písemně sdělili,že nemám nárok na podporu, jelikož žiju s otcem důchodcem a ten má povinnost mě živit ze svého důchodu. Takže pesně, jak píšete, počítají s tím, že vás bude někdo živit. Vaši rodiče nejsou na pracáku, jenže něčí rodiče i prarodiče tam jsou, tak nemohou živit další generaci… teď musíte dělat jenom co vám řeknou na úp.