Kelt

Nepíše se náhodou v tomto článku o vás?

Zaujal mne článek
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/na-bezce-v-plzni-utoci-kane-tise-a-bez-varovani-40355271#dop_­ab_variant=1&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=CDTtzTYUq­hF-202103271552&­dop_id=40355271&sou­rce=hp&seq_no=6&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
a hned jsem si to zveršoval.
Ten kdo běhá v okolí Plzně
ten asi brzo nezmrzne
běhá lesem podél stráně
než se do něj pustí káně.
To se obracím na ty, kteří jsou z Plzně a okolí a běhají venku. Pokud je někdo z jiné oblasti, tak vás se to netýká.

Odpovědi
Questman

Ne

marci1

Netýká, ale štěstí přeje připraveným. 🙂
Já se káněte nebojím,
ze stezky se nehnu.
Na nálet se připravím,
na hlavu „plácnu“ helmu.
 🙂

Ametyst

Ne, u nás létají orli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.