NikolkaCZE

Nepeceny dort

Delala jsem nepeceny dort ( zakys.smetana,tva­roh,piskoty…) potřebuju aby rychle ztuhnul, myslíte že když ho dám do mrazaku tak rychleji ztuhne ? :DD Díky x))

Nejlepší odpověď
pavluš

Zmrzne a při vyndání se rozteče.Lepší je ho nechat pomalu tuhnout at piškoty vsáknou přebytečnou vlhkost.

Další odpovědi
iceT

Nepíšeš,jestli jsi použila ztužovač.Příště ho použij,dort pak při krájení bude lépe držet tvar.

manon

Ten dort je vhodné dělat den předem, aby se vše pěkně spojilo a aby byl chutný a piškoty nebyly tvrdé. Do druhého dne v lednici je akorát.