Tauri-a

Nepamatuji si údaje ke steamu a podpora neodpovídá, co s tím?

Nedávno se mi z neznámého důvodu pokazil počítač a bohužel, když se opravil, všechna data a s nimi i hesla se smazala. Chtěla jsem se přihlásit k mému steamu účtu, abych si nainstalovala zakoupené hry, ale nemůžu si vzpomenout na heslo. Postupovala jsem podle návodu, ale když mi měl přijít email, nic nepřišlo. Nakonec jsem teda napsala na podporu, ale od toho už uplynulo 5 dnů a nikdo stále neodpovídá… co můžu dělat? Jak dlouho může odpověď trvat? Už si nevím rady. Kamarád psal, že jemu odpověděli do jednoho dne…

Odpovědi
dnb

Největší chyba kterou člověk může udělat je, spoléhat se na automatické přihlašování a mylně se domnívat, že heslo si nemusím pamatovat.

Pokud si nevyplnila žádné kontrolní otázky pro možnost zapomenutí hesla, pak už ti nezbývá nic jiného, než si založit nový účet.

U Steamu nejsem registrovaný, tak nevím jak to tam chodí, vím jen to, že bez dostatečného opatření ti nikdo nové heslo nevygeneruje.

  • názor-

adam marly

zkousej vsechy kombinace ktere te napadnou ja kdyz sem zapomel heslo i email taky u steamu tak sem zkousel vsechna hesla ktere si pamatuji a vyslo to .