Terka008

Nepamatujete si název tohoto seriálu?

Ahoj všem.
Už je to pár let, co byl tento seriál vysílán (tuším, že na Prima Love) a za boha si nemůžu vzpomenout, jak se jmenoval, takže ho zkusím popsat. Šlo v něm o to, že když jeden z partnerů měl podezření, že ho ten druhý podvádí, najmuli si detektiva (nebo někoho takového) a celý průběh toho jak to řešili, včetně přistihnutí při nevěře byl natočen.
Omlouvám se, jestli jsem to nepsala nějak nesrozumitelně, ale už si to vážně moc nepamatuju. Prosím tedy o pomoc, jak se daný seriál jmenoval?
Děkuji moc za odpovědi :)

Odpovědi
Elizabeth25

Jmenovalo se to „podvádíš mě!“