výr

Neoslovovat a nepředstavovat se v e-mailu je to normální?

Nejlepší odpověď
Terryle

Je to slušnost. Pokud to je oficiální mail nebo mail pro někoho, koho vůbec neznáte nebo ho znáte málo, mělo by to být samozřejmý.

Podle mě se dá absence oslovení prominout jenom v případě, že se s adresátem hooodně dobře znáte a víte, že mu to nevadí. Anebo v případě, že to je rychlá výměna mailů, kdy se něco řeší a posíláte si maily tam a zpátky – pak by to bylo zbytečný…

Další odpovědi
kablik

Je to asi tak normální jako vyzvídat zde na Odpovědi.cz