Vasilcz

Neoprávněný vstup na soukromý pozemek

Je možný nějaký postih nebo něco za vstup do areálu (školky), kde jsme nic neudělali, jen pobíhali sem a tam a zabrali nás kamery ?
Doplňuji:
ten areál myslím zahradu .. prostě prostor okolo budovy .. v budově jsme nebyli

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Nicméně pokud jste tam skutečně nic neprovedli, tak by bylo velice zvláštní, kdyby vás někdo chtěl pokutovat. Už jenom kontaktování policie, projíždění kamerových záznamů, identifikace „pachatelů“ a sepisování papírů, kdo by chtěl tohle všechno absolvovat jenom kvůli pár lidem co se prošli po cizím trávníku.

Další odpovědi
Drap

Pokud byl areál oplocen, tak jste se dopustili nedovopleného vniknutí a zřejmě vám hrozí pokuta.