Squive

Neoprávněné vymáhání úroků.Zboží zakoupené na splátky jsem zaplatila hotově před první splátkou.Dnes po mě chtějí úroky.

Bylo mi řečeno,že pokud do měsíce zaplatím celou částku,že se úvěr zruší.Úvěr jsem nevyužila a přesto mi přišla upomínka a přehled splátek.Nikdo se se mnou nechce bavit.Kam se obrátit pro radu,co mám dělat?Prosím rychlou radu.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jste uzavřela smlouvu na úvěr se splátkovým kalendářem, pročtěte si pořádně podmínky, které jsou v ní uvedeny.
Při úhradě zboží hotově jste měla trvat na zrušení smlouvy o úvěru. V té době šlo ještě s celou situací něco provést.
Nyní se musíte řídit tím, co jste sama podepsala.
Je mi líto, ale jinou odpověď nemám.

Další odpovědi
anonym

Nechápu,proč jsi kupovala zboží na splátky,když jsi jej zaplatila později v hotovost. A za druhé:společnost,se kterou jsi uzavřela smlouvu tak přišla o úroky,které teď vymáhá a myslím si že právem. Přečti si ještě jednou smlouvu dříve,než se obrátíš na někoho povolanějšího!

terry

Jak – bylo mi řečeno? Co bylo v té smlouvě napsáno?