Neodpustím si jeden dotaz! Je bolestivější porod u žen, nebo kopnutí muže do rozkroku?

=============­===========
quentos odpověděl za mne. Netušil jsem, že to je známé i u nás.

Nejlepší odpověď
quentos

Tato zprvu neřešitelná otázka prý byla nedávno jednoznačně zodpovězena! Jednoznačně je bolestivější kopnutí do koulí.
Jak to? Inu, žena navzdory všem porodním bolestem a strastem za několik let přijde znovu: „Miláčku, co kdybychom měli zase děťátko?“

… kdežto chlap si nikdy nepovzdechne: „To by bylo pěkné, kdyby mě zase někdo nakopal do koulí…“

Norei

Vzhledem k tomu, že existuje tzv. orgasmický porod, u něho nejen že žádné bolesti nejsou, ale žena skutečně prožívá orgasmus, pak muži jednoznačně vyhráli.