Adis99

Neocube…Kde?

Kde mám sehnat neocube? Stačí pár kuliček… Tak do 200 kč

Nejlepší odpověď
chudst

Jednotlive kulicky moc nikde nesezenes, prodava se kostka. Jedine, kde jsem narazil na jednotlive kulicky jsou zde: http://www.ne­ocube.cz/produk­ty – jedna 5mm zakladni stoji 3kc.

Muj postreh mimo otazku: Osobne doporucuju kostku 6*6 a prumer 5mm – investujte do toho tech 350–400kc. Je to hracka, ktera me drzi uz hrooozne dlouho a vsem ji doporucuji, je to hrozne navykove. Se 66 kulickami (= cena za 200,–) si tolik nevyhrajete a nevytvorite tolik ruznych veci, jako s 216 kusy.