dasman

Je možné, že existuje ostrov, který ještě nebyl objevený?

Je možnost, že existuje ostrov, který ještě nebyl objeven? A na kterém žijí obyvatelé, kteří nevědí o nás? (našem civilizovaném světě)

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Neobjevený ostrov?

Nejlepší odpověď
marci1

Celý zemský povrch opakovaně mapují satelity na orbitě a také posádky kosmických stanic. Je tudíž nepravděpodobné, že by našemu poznání unikaly nějaké dosud neobjevené ostrovy.
https://www.sto­plusjednicka.cz/e­xistuji-nejake-ostrovy-ktere-dosud-nebyly-objeveny

Další odpovědi
ivzez

Nedovedu si to představit, řekla bych, že ne.

Ametyst

To by bylo hezké. Něco jako svět z doby výprav Hanzelky a Zikmunda. Ale dnes už ne.

Kelt

O tom ostrově pochybuji, ale je možná, že někde v pralese nebo v horách žijí tvorové o kterých nic nevíme – lidé, zvířata.

Lgee

Ano, opuštěných ostrovů je spousta

Autista

Je to možný do asi cca 60 let 19.stol. se nevědělo o Sentinelu a Sentinelci nevěděli o nás, vůbec bych se nedivil kdyby se něco kilometrovýho v oceánů přehlídlo, ale nečekal bych něco obrovskýho spíš jen ňakej malej pazmek s 20 obyvatelama, kteří si umí rozdělat oheň nebo po sobě házet kameny, ale moc bych od toho neočekával.