jirka F

Není zvláštní že na tomto serveru se objevují reklamy na poznávání dívek , i když tento web není na seznamování?

To mě jen tak napadlo protože to pozoruji již delší dobu.

Nejlepší odpověď
Ambrosios

Pokud si tu přes pc/notebook, tak si nainstaluj Adblock + (netrvá to ani minutu). A zdá se mi, že i pro mobil mají verzi nebo možná aplikaci.

Reklamy se uživatelům internetu zobrazují podle stránek, které často nevštěvují (cookie soubory). :P
Ne, kecám, asi si tím jen admini dobře vydělávají (takové reklamy vynášejí – plno lidí na ně kliká).

Kdyžtak zkus ty reklamy vykřížkovat a udat jako důvod ”Nevhodné”, po čase by se měly přestat objevovat reklamy tohoto typu (ale Adblock je lepší).

Další odpovědi
Kepler

Seznamovací i jiné nepatřičné příspěvky se tu sporadicky opravdu objevují, ale zřejmě jsou velice brzy smazány. Zkrátka někdo nepochopí, k čemu tento web slouží.

Hlada

Každá koruna je dobrá. Být provozovatelem stránek, také bych se asi nebránil.

zjentek

Není. To Google jen reaguje na virtuální prostředí, který tě nejvíce zajímá, aby ti mohl účinně nabídnout, co's na síti dychtivě vyhledával. No a intimní seznamky a podobný weby Google nabídne taky v případě, kdy se často navštěvňujou péčkostránky- určitě tady nemusím vypisovat, o jaký stránky jde.. (;

elkon

Na tomto webu žádné reklamy nemám, stejně tak i na jiných webech.

anonym

zobrazované reklamy se přizpůsobují nejen klíčovým slovům na stránce ale i profilu návštěvníka stránky o kterém google ví jaké weby navštěvuje a jaké reklamy mu má servírovat. Zdejší reklamy sem nedává provozovatel odpovedi.cz ale dělá to google jedná se o jejich systém Google Ads (dříve známý jako Google Adwords) , tento systém má o vás mnohem víc informací než si myslíte, ví jaká klíčová slova na google search vyhledáváte, nebo jaké stránky v prohlížeči google chrome navštěvujete a podle toho pro vás optimalizuje druh reklamy prakticky na kterékoliv stránce kde je tento systém použit.

zjentek

Jestli to pozoruješ fakt delší dobu, tak bacha! Klidně už může jít o ZÁVISLOST! (;(;(;