Lilinka B

Není www.mobil-domu.cz podvodnicka stránka? Já jen ze si chci objednat z té webovky mobil

Nejlepší odpověď
Bedy

Též jsem četl převážně kladné recenze, ovšem je tu problém, jak píše kolega, prostě mobily jsou pro distribuci EU. Pokud si budete kupovat mobil Nokia, tam se to nemusí řešit, s reklamacemi není problém (osobní zkušenosti). Ovšem u mobilů jiných značek problém být může.

Další odpovědi
Hykam

co jsem našel recenze na tento shop, tak byly vesměs kladné, jen upozorním, že telefony nejsou určeny pro český trh, ale pro EU, proto ty nižší ceny. V budoucnu by mohl být problém s případnou reklamací.