Není vám to divné ?!

Já se tak koukám na TV reklamy a zničeho nic tam mezi ně vrazí nějaký film!Jsem z toho přímo šokován!

Nejlepší odpověď
flodur

Taky mi zůstává rozum stát,proč si ty filmy nenechávají v kinech.

Další odpovědi
beer

Já taky, jsou to volové. Škoda toho času, že.. A té zábavy co by přibylo bez filmů! ))

Jikra

A když už se to někdy stane že tam fouknou nějakej ten kousek filmu tak by ho mohli dát alespoň nahlas, kdo to má furt zesilovat.

IK

Dávno si myslím, že by na reklamy měl být samostatný kanál, ale takhle mě to postavit nenapadlo 🙂 možná by ta myšlenka měla úspěch.

to nesnáším)))

led

Tak to dopadne, keď dramaturgia a vedenie Tv spoločnosti si neuvedomuje, že bežný divák radšej pozerá reklamy, učí sa ich dokonca aj naspamäť a sleduje umelecké výkony svetových umelcov s českým dabingom. Tie stupídne a krvavé filmy naozaj netreba, radšej miesto nich nech radšej vysielajú nejaké krimi spravodajstvo a komédie z parlamentu.