bolak

Není vám někdy líto, že jste se narodili zrovna v týhle době a né třeba o 50 let dýl?

Že neuvidíte jak bude život vypadat například v roce 2100?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ne, jsem rád že žiji v této době. Ohlédni se zpět a ukaž někoho kdo nezažil válku .

Další odpovědi
Drap

Neni, nerad bych viděl, že je třeba ještě hůř.

LůcaDůcaPůca

mě spíš štve že jsem se nenarodila dřív.. chtěla bych prožít 70., 80. a 90. léta kvůli hudbě a éře hippies a tak všemu… nejlepší by bylo být v těch jmenovaných letech v mládí :)

arygnoc

ani nie.

ono sa v každej dobe nájde niečo pos*aným navrch.
takže je to fuk.
zatiaľ si to užívam, koľko to ide.

anonym

Bolaku, neštvi. Moje doba mi úplně vyhovuje. Jen ten, kdo si života neumí užívat a neváží si ho, si myslí, že jiná doba by mu něco vyřešila a byla by jiná a lepší. Sama o sobě? Ani omylem. Byla by jiná ale pro jiného člověka.
No a nechat se omezovat nějakým trapným rokem 2100? A co ty víš co bude? Třeba se ho právě my dříve narození a dobře zakonzervovaní chemií dožijeme spíše, než generace mladší. Třeba uvidíme, co bude. Mně potom bude pouhých 147 let. Třeba to v té době bude normální věk.
Proč litovat něčeho, co má svůj přirozený chod, něčeho, co opravdu nemůžeme ovlivnit.

marci1

Není. Když už, tak 50 let zpátky, do 60. let. Taková léta už nikdy nebudou.