Avatar uživatele
bolak

Není vám někdy líto, že jste se narodili zrovna v týhle době a né třeba o 50 let dýl?

Že neuvidíte jak bude život vypadat například v roce 2100?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, gagaga před 3938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ne, jsem rád že žiji v této době. Ohlédni se zpět a ukaž někoho kdo nezažil válku .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neni, nerad bych viděl, že je třeba ještě hůř.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

mě spíš štve že jsem se nenarodila dřív.. chtěla bych prožít 70., 80. a 90. léta kvůli hudbě a éře hippies a tak všemu… nejlepší by bylo být v těch jmenovaných letech v mládí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ani nie.

ono sa v každej dobe nájde niečo pos*aným navrch.
takže je to fuk.
zatiaľ si to užívam, koľko to ide.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bolaku, neštvi. Moje doba mi úplně vyhovuje. Jen ten, kdo si života neumí užívat a neváží si ho, si myslí, že jiná doba by mu něco vyřešila a byla by jiná a lepší. Sama o sobě? Ani omylem. Byla by jiná ale pro jiného člověka.
No a nechat se omezovat nějakým trapným rokem 2100? A co ty víš co bude? Třeba se ho právě my dříve narození a dobře zakonzervovaní chemií dožijeme spíše, než generace mladší. Třeba uvidíme, co bude. Mně potom bude pouhých 147 let. Třeba to v té době bude normální věk.
Proč litovat něčeho, co má svůj přirozený chod, něčeho, co opravdu nemůžeme ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Není. Když už, tak 50 let zpátky, do 60. let. Taková léta už nikdy nebudou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek