Není trochu"blbost",že jsou soukromé bezpečnostní služby, které nemají žádné pravomoci a můžou se tam dostat problémový

jedinci, které pak celé agentůře udělá ostudu a na důkladné prověřování jedinců při příjmu do zaměstnámí taky agentůry nemají moc pravomocí jak si minulost ověřit?

Nejlepší odpověď
Drap

Jo..to je zkrátka riziko podnikání.

Další odpovědi
beer

Problémoví jedinci mohou být všude. Bezpečnostní služby vyžadují čistý trestní rejstřík uchazeče (služby, ne nějaké pidislužbičky). ))
Praxe