autacek

Není toto typické kupování si přízně EU mladých a zároveň diskriminace dle věku starých?

https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/dopra­va/discovereu-jizdenka-zdarma-pro-mlade/r~2e63a­e16631111e89b0fac1f6b220­ee8/

Nejlepší odpověď
Kepler

No jistě, na starých už nezáleží. Budoucnost EU leží na mladých, ti starší bývají často skeptici…

Další odpovědi
xxx3

Není ;) Podobné otázky jsou krystalickým příkladem hledání hole na bití psa (v tomto případě EU).
A co třeba studentské slevy? To není kupování si přízně od mladších voličů.....ale počkat, ty tu byly už před EU, takže je to asi OK.