zjentek

Není toto další skvělá zpráva pro všechny, kteří mají zájem zhubnout a tím pádem se cítit lépe??

Není toto další skvělá zpráva pro všechny, kteří by chtěli VE VLASTNÍM ZÁJMU zhubnout, ale doposud postrádali jakoukoliv motivaci? https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/clanek/cu­kety-jsou-nejdrazsi-za-tri-roky-kvetak-a-brokolice-zmizely-z-akci-hypermarketu-40324270

Co budete o víkendu vařit? Já si na pánvi omastím trochu brambor na dva dny a k tomu kyšku. Taky kousek másla, které je již cenově neobvykle dostupné. Hezký víkend, zjentek.

(Ať žije demokracie, kovídek, globalizace a hlavně, a to především, DOSTATEK! Květák sedm pětek za kilo v internetovém obchodě… no pějme uráá podnikání, respektive tvorbě zisku… určitě PAK bude líp a bude PRO VŠECHNY! Jen možná tolik nezhubneme…);)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ten článek psal někdo, kdo nikdy nebyl v krámě >>> papriky jsou furt takto, jarní květák je dycinky drahej, vepřový jde nahoru už delší dobu skrzevá mor prasat v Číně, a v akcích se dá pořídit lacino, co zdražilo nejvíc, je české vepřové …
… článek s vypovídající hodnotou nula propagující některé, předražené eshopy …

Další odpovědi
anonym

Článek, který chce, aby lidé klikali. Nevíme jak se to bude vyvíjet, některé potraviny se zdražují už jak dlouho, to je reálný problém a nemusí za tím být tato situace.

No, ono když ti zdraží cuketku, mrkev a ovoce, tak to je pro zdraví prospěšné, takže i ti, co chtějí hubnout nemají vyhráno. A hladovět není řešení. ;)

elkon

Hloupé weby nesleduji.