autacek

Není to zvláštní, že se sexuálně vyhraní již sedmileté dítě? Anebo je to jen vliv rodičů?

Pak by ale pokulhávala teorie, že vyrůstání mimo tradiční rodinu dítě nijak neovlivní a neponese si následky na celý život.

To se pořád rozebírá, že tu schází mužský vzor, tu ženský vzor, nemyslíte, že výsledek hovoří za vše?

Je vůbec možné mít v tak nízkém věku nějaké sexuální preference?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=188IzLA4ZM0

Nejlepší odpověď
ivzez

Auťáčku, měl byste prosím nějaký jiný odkaz?
Přečerpala jsem limit FUP a na video se podívat nemohu.

Podle mne dítě potřebuje úplnou rodinu a vyrůstání
mimo tradiční rodinu ovlivní minimálně v tom, že to,
co většina přirozeně odmítá, bude vnímat jako „normální“.

Sexuální vyhranění v sedmi letech mi přijde příliš brzy.

Další odpovědi
marci1

Existují dva různé názory. Jedni tvrdí, že vzhledem k nízkému věku se jedná o „zneužívání“ dětí rodiči, druzí, že je konečně dobře, že i sedmi leté dítě může vyjádřit svou solidaritu a podporu homosexuálům a lesbičkám. 🙂
„Jaká je sexuální orientace dítěte, se doopravdy pozná až kolem puberty. A i v té době může mít on sám pochybnosti, může experimentovat, poznávat sám sebe, než si bude jistý – pak teprve většinou přichází coming-out (přiznání rodině a okolí).“
Zdroj: https://ona.id­nes.cz/rodinna-poradna-kdy-poznam-homosexualitu-fgs-/deti.aspx?c=A150203­_184143_deti_haa

zjentek

Touha vlastnit se u holčin vyhraní již v sedmi letech… je to ono? Jiné „sexuální vyhranění“ jsem u dospělých žen ještě nepozoroval.. ;)

dr.luha

V severských zemích jsou v tomto hodně dopředu. Tam vyhraňují děti už od čtyř let.

Edison

Přečti si tu otázku ještě jednou a pak nám popiš, co jí máš na mysli… Zatím je to jen těžký blábol.

autacek

Otázka je zcela jasná, tedy jestli se může sexuálně vyhranit ještě dítě. Mimo to, minimálně by lidi mohlo napadnout, že děti na sexuální akce tohoto typu nepatří, ale kdo ví… kinderporno asi nevadí, když je to dostatečně „homo“.

Edison

Tak jasné to bylo zřejmě pouze autorovi. Takových textů umím napsat mraky… Ono to není u Tebe poprvý, že si myslíš, že to je naprosto jasné, ale když už něco píšeš, zkus se vžít do čitatele ze široké veřejnosti, který vůbec netuší, o čem píšeš a zkus své otázky formulovat lépe – jasněji. A užívej k tomu odpovídající nástroje jazyka. Teď, když jsi to napsal kapku jinak už chápu otázku. Někdy pomůže třeba jen pozměnit slovosled, jindy použít jiné slovo, či slovní spojení. Kapku empatie to chce.

ivzez

Také se mi stává, že na něco myslím, ale nakonec otázku nebo odpověď formuluji trochu jinak, což pak může vést k nedorozumění.

Tato otázka mi ale přišla srozumitelná i bez toho videa…

autacek

Tady je foto (i když stránky jako zdroj ověřených informací se mi úplně nezdají, foto je z uvedeného videa).
http://www.fre­erepublic.com/fo­cus/f-chat/3662920/posts

ivzez

To je hrozné, jsem ráda, že jsem se nemohla podívat na video…