Není to v dnešní době na škodu, že se odstranily ostnaté dráty na hranici s vyspělým západem ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Ostnatý drát na hranici s vyspělým západem nic neřeší.

Další odpovědi
Emefej

Není, z vyspělého západ k nám nikdo neutíkal ani neutíká.

mosoj

Dráty být nemusí, ale hranice by kontrolována měla být. Nakonec situace si to vynutí.

Lamalam

Většina běženců přichází z Maďarska a tam žádné dráty snad nebyly.

gecco

Není…
😉
´Nebezpečí´ nepřichází ze západu…
Ledaže… Ledaže bychom chtěli ty běžence z východu mocí mermo udržet u nás…
😉

lexx

i kdyby se ostnaté dráty zpět natáhly – nepřizpůsobiví spoluobčané poněkud tmavší pleti by je velmi brzo „zprivatizovali“ a prodali do kovošrotu, doba je jinde, svět se změnil, bohužel k horšímu

anonym

Není,apoň už konečně můžeš pláchnout za sousedovic Toníčkem.

Četnik

Je. Nyní by měly šanci být používány tak, jak byla oficiáně zdůvodňována jejich stavba. I když… Muslimové nebudou prchat z bohátého D ani A k nám, to spíš původní Němci a ty bychom přijmout mohli, byl by to přínos.

anonym

Lamalam, my sousedíme s Maďarskem?

Lamalam

V době, kdy byly zadrátované hranice jsme sousedili.

anonym

My, Česko?

Lamalam

Myslela jsem, že se ptáš na dobu, kdy byly na hranicích dráty. V té době žádné Česko neexistovalo.

anonym

Ale jo bylo, ale mezi námi byla ta neuzavřená hranice se Slováky a ty jsem nikdy nepovažoval za spoluobčany.