štamgast

Není to už moc?

Už mi připadne trochu přehnaný, že se na Youtube někdo vydává třeba za Zemana: http://www.you­tube.com/chan­nel/UCO9BboAC5I_a­OM8BasHCKWQ, Gašparoviče: http://www.you­tube.com/chan­nel/UC935vgXIp­hQSixYvqYG-pJw, viděl jsem i Fica, Jánošíka nebo dokonce za Štefánika! A vypadá to, že to dělá ten sám člověk. Chtěl jsem nahlásit kanál za zneužití identity ale když jsem dal že to spadá na někoho jiného než na mě tak to Youtube nepovolí… Co si myslíte o takových vtipálcích?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou to ubozí primitivové.
Prezident Klaus mi nikdy k srdci nepřirostl, ale úctu si jako hlava státu zaslouží. Toto by mělo být tvrdě postihováno zákonem.

Další odpovědi
beer

No, baví se jak umí. Osobně to vůbec nesleduji, není to styl mého zájmu ani zábavy.
Je to zkrátka internet se svými klady i zápory a pravý Zeman to přece může bloknout, pokud bude chtít..

anonym

Já to beru jako druh vtipu. Pokud neuráží a neponižují nechť si tam jsou 😁

Orange

Normálka, pokud někde navíc uvedou, že jde o parodii, tak na ně nikdo nemůže. A pokud je nějaký parodický účet vtipný, tak bych rozhodně netvrdil že jsou to „ubozí primitivové“

Matthew

Tohle je jenom dočasná móda. To je přejde ;) PS: Nejoblíbenější je jak jinak Chuck Norris :)