Kazatel

Není to uvádění v omyl, či nějak postižitelné, titulovat se na billboardech jako president, když jím nejsem?

Odpovědi
Drap

ádný takový jsem neviděl.

Ametyst

Bývalí prezidenti také nejsou prezidenti, a přesto jsou tak titulováni.

elkon

„Tak to nedělej“.

Filip84

Myslíš ten propagandistický plakát, jak je na něm busta Andreje Babiše v buržoustském obleku, kterak ukazuje prstem do obecenstva a je tam napsáno „NEZAVLEČU ČESKO DO VÁLKY. JSEM DIPLOMAT, NE VOJÁK. PREZIDENT BABIŠ“?

Logicky, není: pravý kuní Gesicht, vysoce vážený soudruh StBák Andrej Babiš takto kandiduje na presidenta tohoto státu, tak je poněkud logické, že se ve své obrázkové propagandě takto tituluje, aby jako potenciální voliči věděli, k čemu že ten obrázek je.

Já na tom nic, co by někoho uvádělo v omyl, nebo bylo třeba v rozporu s dobrými mravy, nevidím.

Kazatel

Neviděl? Nebude to ta zaslepenost?

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=billboar­d+babi%C5%A1+pre­zident