icurusL

Není to trochu paradox prodávat na benzínce cigarety?

No, myslel jsem z hlediska bezpečnosti…ale jak vidím tak jsem vyplodil další blbinu :|

Odpovědi
Drap

Proč by mělo.? Stejně jako prodávat noviny, kytky, bagety a spoustu dalšího. Z hlediska bezpečnosti by to nemělo smysl. Každý kdo chce zapálit benzinku, nebo způsobit výbuch má cigarety v kapse, nebo si přinese sirky. Ono i s tou bezpečností to neni tak hrozné. Pokud je vše ostatní v pořádku, nemělo by k výbuchu dojít.
Už jsem několik let nebyl v Itálii. Před několika léty tam nebylo nic zvláštního vidět obsluhu benzinky jak kouří. A mají tam větší tepla.

Kepler

Proč paradox, když se prodávají i v hospodě, kde se nesmí kouřit? Chlast a kuřivo se prý prodávají i v parlamentním bufetu.

dr.luha

Cigaretou benzín nezapálíš. Nesmíš věřit všemu, co vidíš ve filmech…

anonym

provozovatel benzinky usiluje primárně o zisk, nikoliv o vyvracení paradoxů 🙂