Lgee

Neni to trochu divne?

Pokud se ujme moci nejaky komunisticky rezim podepise nejakou mezinarodni dohodu potom se obnovi demokracie ale smlouva mezinarodni je furt platna. Nenu to trochu divne?

Odpovědi
NoFear

Jedná se o stejný stát, jen o změnu režimu. Nově vzniklý režim a forma vlády může některé dohody vypovědět nebo je i nadále akceptovat (stačí vyjádření, postoj, popřípadě asi žádné vyjádření). Pokud bude třeba, tak i znovu ratifikovat (pokud stát např. změní název nebo se změna režimu nějak zásadně dotkne té dohody).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.