mosoj

Není to tím počasím počasím......­....... ?

Přišel jsem ke compu a koukám jak vyvoraná myš.
Myslíte, že by ta sopka ovlivnila nejen počasí ?
Není tady další „bad“.
Doplňuji:
Počasím, počasím, koukám že asi je !

Nejlepší odpověď
kropitko

Mosoji,já už se ani nedivím.

Další odpovědi
Jahoda

Počasím, počásím… To spíše tupostí některých uživatelů, kteří zde dělají „svinčík“. Hrůza, děs a bezohlednost. Určitě všichni víte, které uživatelé mám namysli. Je to strašné jak se chovají na veřejnosti. Jak jsem zde už říkala: Zřejmě další adepti psychoušků co se doma nudí a neví, co dělat. Sopkou to možná bude. Ta sopka jim totiž vybouchla v hlavě a rozleptala jejich celý mozek. Já na jejich „otázky“ neodpovídám. Nechci mít další hádky, které by neměly konce. Ztratila bych díky tomu nervy a rozčilovat se kvůli jejich tuposti nemá fakt žádnou cenu..

vagra

Mám takový dojem,že bude asi pod jiným vlivem.
Udělat z člověka debila?
To snad sopka ani nedokáže.

panenka

Taky Mosoji hledím co se to zde děje.Před 3 hodinkama jsem se vrátila se schůzky a nestačím se opravdu divit.

BENYTA

Tak jsme se všichni „pobavili“ a už by tomu snad mohl být konec!
Jak dlouho asi dvěma puběrtákům vydží nás tu „prudit“,než je máma zavolá k večeři?
Doplňuji:
„vydrží“

ReHu

Řekla bych, že to není počasím, ale IQ.

BENYTA

Lidi,zas mi došly palce,ale vy víte své…
To teprve bude TLAK,až máma zjistí,že místo dělání úkolů jsi byl tady…!

Tentonoc

tlak tlak

mosoj

Hlavně klídek a ignorace.

kropitko

tak tak

annas

Nějak jsem tuto otázku přehledla. Opravdu lidi ovlivňuje déšť či sopka? Možná jen citlivé jedince, ale ti, kteří mají hroší kůži, naopak vyvolávají zemětřesení. Chytrému napověz …