Hufnágl

Není to smutná zpráva? Zemřel Sean Connery, jeden z představitelů J. Bonda

Obdivovali jste jeho herecké umění?

Není to smutná zpráva? Zemřel jeden z představitelů J. Bonda Sean Connery.

Nejlepší odpověď
nyjono

Je to smutná zpráva.
Nicméně nikdo tady není věčně a myslím, že žil pěkný život.
Jako herce si ho moc vážím.
Asi se dnes mrknu na Highlandera nebo Pahorek.
Nebo na První velkou vlakovou loupež.

Další odpovědi
marci1

Je. Sir Sean Connery bude navždy v našich srdcích především Jamesem Bondem 007, tím šaramantním, elegantním „drsňákem“. ♥

paul1

Je mi to moc líto, ale co se dá dělat. Dožil se pěkného věku. Až do pozdního věku to byl elegán a fešák.

da ny

Je to smutné.
Měla jsem ráda jeho skvělé filmové, herecké výkony, hlavně v jeho „šedinách“.
Zrál, jako luxusní víno.

Kelt

Ano, smutná zpráva. Ale více než 007 mne upoutal ve filmu Jméno růže.

Gonfaloniér

Můj oblíbený herec. Ať odpočívá v pokoji.

elkon

Byl dobrej, znám jej z mnoha rolí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.