Není to,přinejmenším,div­né?!

Tazatel vloží otázku, na kterou lze najít na internetu odpověď,ale přitom odpovídá odkazy na internet?! Ptám se,má smysl tento server?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč asi ? Stejně jako uživatel. který zasvěceně odpovídá na otázky z jistého specializovaného oboru , v kterém podler jeho slov pracoval a otázky dost často klade také právě z tohoto oboru.

Další odpovědi
anonym

určitě, ono dát správný dotaz přes vyhledávač je taky kumšt, aby našel ten správný odkaz.