Avatar uživatele
anonym

Není to plýtvání rýží, když se sype na svatebčany? Kdyby to město odvezlo do Somálska a Etiopie udělalo by lépe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Určitě je to plýtvání. Vezmi si to na starost, od svatebčanů shromáždi tu hrstku rýže a doprav ji na své náklady do Somálska. Všem tím určitě moc pomůžeš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

JE to plýtvání.
ale je to investice do budoucnosti (potomci).

Somálce, Etiopce a vůbec všechny, kteří nemají co jíst, podpořme 1 (jeden) – 2 (dva) roky a naučme je si potravu obstarat (pěstování, rybolov, etc.).
To je důležitější . vědět si potravu obstarat a ne spoléhat na ostatní (to je nezodpovědnost).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ve Spanelsku zase maji rajcatovou bitvu … a ruku na srdce: Kazdy z nas ,(nebo skoro kazdy ), vyhodi nekdy nejaky zbytecek do odpadkoveho kose taky… -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Těch pár zrníček by nezachránilo ani jednoho Somálce.
Je to prostě zvyk…mimochodem moc krásný zvyk. Já se na to těším!!! =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Když tak myslíš na hladovějící lidi v Africe, až zase budeš provádět nějaký ten svůj zlozvyk (nevím co provozuješ, jestli mlsáš čokoládu, nebo kouříš cigarety; každý máme něco) tento zlozvyk si odepři a peníze co bys na to vynaložil věnuj těm hladovějícím chudákům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Tak teď jsem se fakt pobavila! 😁 Já bych teda rozhodně byla „nadšená z toho“ , že město za peníze daňových poplatníků dopraví půl kila rýže do Somálska.
Tazatel o situaci v Africe evidentně vůbec nic neví. Přesto bych mu doporučila, ať koupí pytlík rýže a na vlastní náklady ho dopraví do Afriky. A pak může mít dobrý pocit, ze své pomoci. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek