JájsemRaibek

Není to od mrkvosoftu podpásovka?

Vím, že neposkytuje žádné náhrady na škodách, ale není to od mrkvosoftu prasárna? Udělat aktualizace, podělat to a říct, ať nestahují to a to, když to běžný člověk nepozná. Navíc nakonec řeknou, že v aktualizaci byla důležitá bezpečnostní záplata.
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/364412-nova-aktualizace-windows-neustale-zapina-a-vypina-pocitac.html

Nejlepší odpověď
gecco

;-DDD
Podpásovka? – to snad ani ne…
Prasárna to ale je…
😉
Osobně neinstaluju žádné takové záplaty dřív, než tak měsíc od vydání – nejlepší ochranou počítače je rozumné chování uživatele.
😉

Další odpovědi
Bedy

Microsoft by se měl víc zaměřit na testování, než to vypustí ven, ale když se podíváte na celkový počet aktualizací, co byl vydán, tak tohle je pouze zlomeček. Aktualizace určitě instalovat hned, co si Windows řekne, zvlášť, pokud se jedná o ty kritické.