hapiky

Není to nuda chovat se vždy přiměřeně?

I vězni se prý někdy nepřiměřeně smějí, až se za mříže popadají…
Není nad to, sedět u piva s vtipným, veselým, či pohotovým šprýmařem.
Znal jsem jednoho, není už mezi námi, ten když po páru piv začal ty svoje hefty, tak jsem dostával břišní křeče.

Odpovědi
Kepler

Ale jistě, smích funguje jako pojistný ventil, každý občas potřebujeme upustit páru. Prý taky prodlužuje život.
„Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.“ — Jan Werich

elkon

Chovat se přiměřeně, je pro běžného člověka normální a neřeší to. Stejně tak se každý může zasmát, má-li důvod.