aramah

Není to málo? Brát dva mega měsíčně?

Myslím že bych sotva vyšla,a co vy?

Nejlepší odpověď
bolak

No, můžu ti říct že je to hodně málo :)
Ono totiž často platí že čím víc prachů máš tím víc jich potřebuješ. Podívej se třeba na žebráky, voni maj jednu plechovčičku na mince, spacáček co je cejtit močovinou, velkej ešus plnej dobrot ve tvaru válce před každým barákem, no řekni, co jim schází? Naproti tomu znám plno lidí, který nosili domů měsíčně pětimístný částky a teď sou zadlužený až po uši.

Takže takový ty miliardáře, ty já prostě lituju, protože těm se pořád nedostává, chudákům. 🙂

Další odpovědi
Drap

Dovedu se uskronit, já bych vyšel
Doplňuji:
Uskrovnit mělo být, omlouvám se

hanulka11

No jistě by byly ještě i nějaké příplatky ne? To by pak už bylo prima .:D:D

mosoj

Víte co je to za pakárnu zkontrolavat všechny vsazený sportky a ještě Sazku přivést na buben. No on to ale byl silně řízený krach a nyní ty dva mega bere někdo jiný. Jo každej chvilku tahá pilku!

Kroupič

Kdo má ho**** ztratí ho**** kdo má moc peněz ztratí moc peněz :) Přímá úměra :)