zjentek

Není to hrůza, že osobnosti umírají stejně tak nečekaně, jako běžní smrtelníci?

Tak má bývalá tajná láska Nšo- či je už také nově definitivně* po smrti, není to strašné?

*https://www.y­outube.com/wat­ch?v=70wgK7h3kqo

Nejlepší odpověď
paul1

ASi je to normální, jsou to také obyčejní smrtelníci. Jen mne to nemile překvapí, když se jedná o člověka, který mi víckrát zpříjemnil život, nebo pobavil.

Další odpovědi
Ametyst

Nevím. Mnohem horší je, když rodiče přežijí své děti.

Disraeli

Řekl bych, že hrůza je to všeobecně (pro ty slavné i „obyčejné“). Hlavně je to přirozené. I když velmi často nečekané, dokonce i když to člověk tak něak očekává (zdůvodu vážné nemoci, stáří, komplikací). Smrt je vítaná jen málokdy (snad jen v případech, kdy poskytne úlevu pro trpícího), ale ani tak se nedá říct, že je vyloženě vítaná.

jirka F

Ano krásný den už dosvítil. 😢

Emefej

Není to hrůza. Je to úplně normální.

led

Je to dôkaz, že aj
osobnosti sú len ľudia.