elkon

Hledáte svého poslance jako uživatel zjentek?

Zdravím, nedávno zde, tuším kolega zjentek sháněl nějakého poslance parlamentu. Tohle mi dnes přišlo mailem. https://www.psp­.cz/sqw/hp.sqw?k=1003. Po kliknutí na poslance, se zobrazí informace o každém jednotlivě. Může se hodit i někomu dalšímu, kdo potřebuje „svého“ poslance.

Odpovědi
zjentek

Hm, dík. Já už si našel své favority. Svého KONĚ (;

Porkman

Ano, pana Fialu nebo pana Jurečku

Pepa25

Blahopřeji k objevení ameriky – seznam poslanců je webu od té doby, kdy se Poslanecká sněmovna připojila k internetu 😉 Mimochodem zjenteka asi nepotěší, že „jeho“ poslanec, tedy ten s nejbližší poslaneckou kanceláří (v Opavě), je ministr Stanjura …

elkon

Ale Pepo, já jsem nic neobjevil, ani mě to nezajímá, jen jsem si vzpomněl (když mě to přistálo v mailu), že to zjentek hledal.