dust8

Není ten život přeci jen někdy úžasný?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, protože...

Je různobarevný a moc zajímavý. Mohl by být víc v rovnováze a ne tak šíleně vzhůru nohama.

Další odpovědi
Kelt

Jiná odpověď

Záleží na tom, jak se na to díváš. Když máš radost a nic tě netrápí, nebo se na chvilku dokážeš uvolnit a nemyslet na vlastní problémy a problémy jiných, tak třeba motýl letící nad loukou tě může potěšit. Stejně tak kvůli blbosti se budeš trápit.

paul1

Ano, protože...

Někdy opravdu úžasný je. Když je krásné počasí, nebo se něco dobrého podaří. K tomu patří radost z dětí, vnuků (já už i pravnuků). No někdy zase to nestojí za nic, ale to už je tak, patří to k životu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.