Michal Kole

Není těm účastnicím v Česko Slovensko Má Talent zima, když jsou tak nalheko oblečený a v otevřených botách ? Už je říjen

Nejlepší odpověď
beer

Zeptej se JICH, my to nevíme.
P.S.: Raději ne, jestli tě ještě neznají Michale. Hned po odpovědi bude plavání s bazénama, tak se raději uklidni ))

Další odpovědi
led

Pri priemernej teplote 25°C na pódiu, prikurovanej teplom od reflektorov a umocnenej trémou a výkonom, tam naozaj nikomu nie je zima, bez ohľadu na ročné obdobie. Zo scény odchádzate spotení (všimnite si tie zabery zo zákulisia po vystúpení, ako sa hneď každý utiera). Ešte keby tu tak bol bazén…(sen mnohých odchádzjúcich)
Doplňuji:
Niektoré scény sú predtočené, niektoré sú naozaj ´live´ s krátkym oneskorením voči skutočnosti.
Takže pravdu maju obidve z bojujúcich strán :)

Pilot486

hádám, že ne. Je to předtočené =D

M.

Koukni se, kdy probíhalo natáčení.
Navíc v divadle je prý hrozné vedro.

anonym

Neřekl bych a to je na závěr čeká ještě bazén a sprcha :)

Natty*

Je to předtočené, což znamená, že to natáčeli pravděpodobně v létě!!! Všimni si: Venku je až moc hezky, Porotci mají pokaždé jiné oblečení, Diváci se mění,..... To si snad děláš srandu?! Ty sis myslel, že je to live????

A to mě napíšeš, když žádám o typy na cvičení (např.: zumba, pilates, joga,…), že se mám naučit plavat!!!! A jak víš, že to neumím???
Víš co ti poradím?
MYSLET se NAUČ!!!
Jak ty na mě, tak já na tebe.

led

ad Natty*
dobrý postreh, ale niekedy klame.
Pri niektorých predkrútkach sa počas ´pracovnej´ prestávky účinkujúci prezliekajú a diváci presádzajú (v zábere sú vždy iné tváre) a to všetko pre nás, naivných divákov.