Kepler

Není těch nehod na železnici poslední dobou nějak moc?

Čím to je?

Nejlepší odpověď
Drap

Za každou z nich, co byly v poslední době byl lidský faktor. Tudíž jsou za tím lidé.

Další odpovědi
led

Už aj 1 nehoda za rok je veľa. Vo väčšine prípadov sa podpísala ľahostajnosť a hamižnosť zodpovedných.

Kryšpín

Až vybudujeme tržní kapitalismus nehody klesnou

led

Kryšpín, naivita, alebo si myslíte, že vo vyspelých kapitalistických štátoch železničné nehody nejestvujú.
Uvedomte si, že v ČR a SR ešte stále platí veľa bezpečnostných a technických predpisov a noriem, ktoré aj v súčasnosti sú prísnejšie, než bezpečnostné a technické predpisy a normy v ostatných štátoch EU.