dust8

Není tato píseň už teď nadčasová, až nesmrtelná?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=11y3zRDFVlM&ab_chan­nel=SUPRAPHON

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, svým způsobem je.

Další odpovědi
Roman71

Odešla další stálice hudební scény, která vždycky dokázala okouzlit svým osobitým šarmem a city protknutými texty.. Zanechala tu po sobě nesmazatelnou stopu, plnou písniček, které si mnozí z nás rádi připomenou..

Prostě vždycky usměvavá a pohodová Hanka.

annas

Krásná slova, určitě mají platnost. Líbily se mně písně Zagorové. .

Smyslem našeho života je přece žít, být šťastný ,nepočítat roky v životě (je to jen číslo). Jde o život každého v určltých letech, který žijeme právě právě teď. Nevíme, co bude dál.

zjentek

Ano, není. Nejhorší ze všeho, že jeden den tady člověk vesele zpívá a druhý den prdí do hlíny. Co k tomu dodat? 🤷‍♂️